משפטים שלמים קראתי בשקיקה צרופי מילים שהבאת אותן לגבהים בלתי רגילים

נהנתי מאוד מהשפה העשירה משפטים שלמים קראתי בשקיקה צרופי מילים שהבאת אותן לגבהים בלתי רגילים. אהבתי במיוחד את האזדרכת הכי הכי.. ואת האצטרובל והשובך ופאות המגורים ואת הפורפרה ועוד ועוד ניחנת בכישרון כתיבה החיית מילים וקישורים וצירופים תענוג.

לא נהנתי… מהעלילה. קשה מעיק בוקס בבטן רציתי כבר שיגמר. רוצה לחיות בהכחשה לומר לך לא יכול להיות מה פתאום דמיונך המפותח הכל כלול אצל אותה אחת..? כן המציאות עולה על כל דמיון.

הדיסוננס שבין סגנון הכתיבה המילים השפה המדהימה לבין העלילה שהיא מזעזעת מחרידה את אמות הסיפים נותנת לסיפור עוצמה יתרה ואומרת לנו לא תשתוק.

תודה לך על זה אושרה יקרה נראה כי הבאת פה משו לעולם.

…בנוסף רוצה לומר לך בכל לב שאת סופרת דגולה כתיבתך מדהימה ארגת מילים ומשפטים תענוג נהניתי מזה מאוד ואני צופה לך גדולות בעניין.

עוד רוצה אני לומר שכל חיי עסקתי בנושאים חברתיים כאלה ואחרים מחשיבה את עצמי כמי שמקדמת אג'נדות שונות גם כיום אני נמצאת בפעילות של סיוע בינלאומי לאוכלוסיות מוחלשות (בריאות האשה בעיקר) ויש נושאים שהם גדולים עלי מאוד ובהם פגיעות מיניות בכלל ובמגזר בפרט. קשה לי מאוד וזה שלי לגמרי לכן לכי עם זה. עשי את "תיקון העולם" שלך בהצלחה רבה אני מאחורייך.

אסנת וידר.

סגירת תפריט